Kolekcja Urbanic
3 Hands
Niezwykła stylistyka Urbanic to idealne połączenie najnowszych trendów wizualnych z typowymi elementami stylu. Dzięki ergonomicznej obudowie zegarek idealnie nadaje się zarówno do dużych jak i smukłych nadgarstków, zapewniając przyjemne wrażenie z użytkowania.
Doskonała czytelność w świetle dziennym jak i nocą podnoszą komfort, a antyrefleksyjne szafirowe szkło i skórzany pasek dopełniają koncepcję tego świetnego zegarka.
Chronographe
Duża koperta modelu Urbanic znakomicie sprawdza się w wersji z chronografem.
Kultowy i renomowany Valjoux 7750, wysoka wodoszczelność i zakręcana koronka powodują, że zegarek znakomicie sprawdzi się w niemal każdych warunkach.
Patinamatic
Jakby wykonany dawno temu, tyle że przy użyciu najnowocześniejszej technologii. W tej serii zegarków nie jest używany żaden kolor. Wszystkie odcienie powstają za pomocą opatentowanej metody i są wykonywane ręcznie w procesie podgrzewania i patynowania.
Żaden model z tej serii nie jest taki sam. Każdy jest wyjątkowy.
Moon Urbanic
Rozwiązanie techniczne ze wskazaniem faz księżyca znajduje zastosowanie również w zegarku z większą 46 milimetrową kopertą o nowoczesnym urbanistycznym designie.
Dodatkowo wysoka wodoszczelność 10 ATM i zakręcana koronka pozwala na komfortowy kontakt z wodą.
Urbanic Double Moon
Dwa księżyce, jeden widoczny z półkuli północnej, drugi z południowej. Doskonałe rozwiązanie dla osób często podróżujących. Wysoka wodoszczelność 10 ATM nadaje temu modelowi sportowego charakteru.
Moon Urbanic Krater
Patynowana tarcza oraz luneta odróżnia ten zegarek od modelu Urbanic.
Niepowtarzalna tarcza, różna dla każdego jednego modelu zapewnia poczucie indywidualności. Mechanizm automatyczny, 45 mm średnicy, zakręcana koronka i 10 ATM to cechy charakterystyczne dla tego modelu.
Specyfikacja
Mechanizm automatyczny:
Krater, Moon, Double Moon: Schaumburg Watch SW12 z komplikacją perpetual moon 3H,
Patinamatic: Schaumburg Watch SW-20A
Chronographe: SW-50A na bazie Valjoux 7750
Średnica koperty: 45 mm
Wodoszczelność: 10 ATM
Zakręcana koronka
Szafirowe szkło z powłoką AR
Pasek skórzany

GDZIE KUPIĆ?

Zobacz listę sklepów gdzie możesz zakupić zegarki marki Schaumburger