Manufakturing
Ręcznie składane
Zegarki Schaumburg powstają w niewielkiej kamienicy w miejscowości Riteln. Forma tej manufaktury doskonale oddaje klimat zegarmistrzostwa z XIX wieku.
Tutaj opracowywane są nowe projekty oraz unikatowe zaawansowane rozwiązania techniczne. Wszystkie mechanizmy składane są ręcznie i pieczołowicie zdobione.
Wysokiej klasy specjaliści
Szlify na płytach, obróbka części i grawerowanie zajmuje wiele godzin. Wysokiej klasy specjaliści sięgają po takie materiały jak stal, stal damasceńska, mosiądz i srebro. Techniki barwienia termicznego, patynowania i rzeźbienia w srebrze nadaje zegarkom niepowtarzalny indywidualny styl.
Paski skórzane
Paski skórzane Schaumbird stosowane w zegarkach Schaumburg Watch również powstają ręcznie w siedzibie firmy. To tutaj powstają działa sztuki skierowane do koneserów.
Laboratorium do przeprowadzania testów
Schaumburg Watch jako jeden z niewielu producentów w Europie posiada laboratorium do przeprowadzania testów szczelności zegarków na poziomie 100 ATM.
Oprócz produkcji unikatowych czasomierzy misją przedsiębiorstwa jest szerzenie świadomości i wiedzy zegarmistrzowskiej, z którą można zapoznać się na organizowanych kilka razy w roku warsztatach i seminariach zegarmistorzowskich

GDZIE KUPIĆ?

Zobacz listę sklepów gdzie możesz zakupić zegarki marki Schaumburger