Kolekcje Schaumburg Watch
Moon
Celem producenta było zintegrowanie najbardziej realistycznego wskazania fazy księżyca z najbardziej precyzyjną funkcjonalnością w zegarku. Prace nad tą właściwością podążyły w dwóch kierunkach.
Pierwszy obejmował dokładność wskazań faz Księżyca, a drugi jego realistyczny wygląd. Skomplikowane obliczenia i prace inżynierskie pozwoliły opracować wskazanie faz Księżyca z niezwykłą dokładnością. Korekta o jeden dzień jest potrzebna raz na 122,5 roku.
Natomiast obraz księżyca uzyskał „fotorealistyczną” postać.
NewArt
New Art to niezwykle kreatywna kolekcja. Termicznie barwione artystyczne tarcze powstają w wyniku złożonego procesu produkcyjnego.
Uzyskany efekt zadowoli każdego konesera sztuki i ręcznej pracy w zegarmistrzostwie. Mechanizmy z artystycznym wykończeniem i grawerowaniem dodają klasy tym zegarkom.
Unikatorium
Unikatorium Hand made łączy ideę kunsztownego rękodzieła i elegancji. Mechanizmy są misternie grawerowanie i szkieletowane co zapewnia wysoką jakość oraz unikatowość.
Mając jeden z nich jesteś właścicielem rzadkiego ręcznie wykonanego arcydzieła o trwałej wartości.
Classoco
Classoco to wyjątkowa seria zegarków. Stalowe koperty kształtem nawiązują do wczesnych lat tej manufaktury.
Subtelna tarcza typu sunburst, delikatnie zakrzywione szafirowe szkło i wyrazisty czarny rotor świadczą o wyrafinowanym wykonaniu i zamiłowaniu do szczegółów.
Gnomonik
Niezwykła linia klasycznych zegarków z tarczą wypalaną szkliwem ceramicznym lub ze stali damasceńskiej.
Uniwersalny rozmiar i dyskretnie schowana koronka powodują, że niezależnie od wielkości nadgarstka zawsze jest wygodny. Doskonale sprawdza się do koszuli oraz strojów formalnych.
Squarematic
Wyjątkowy, purystyczny zegarek jedno lub dwuwskazówkowy.
Zachwyca wyjątkowo dopracowaną, kwadratową kopertą z polerowaną lunetą i polerowanymi bokami koperty.
Ze względu na umiarkowany rozmiar 39x39 mm, koperta zegarka może być klasyfikowana w kategorii unisex. Ważną atrakcją tej serii jest nowy SchaumburgWatch-SJ20.
Retrolateur
Oglądanie upływającego czasu w tej wyjątkowej formie to prawdziwa przyjemność!
Trzy modele z ciekawym umieszczeniem sekundnika przy ręcznie zdobionych tarczach tworzą niezwykłą oryginalność zeagrka.
Urbanic
Patynowana tarcza, szkieletowanie, chronograf czy wskazania faz księżyca zamknięte w charakterystycznych dla tej serii kopertach.
Wyjątkowości dodaje fakt oryginalności komplikacji mechanizmów oraz ręczne wykonanie zdobień czy patynowania podnosząc wartość czasomierza.
GT-Motorsport
Seria GT- Motosport dedykowana fanom motoryzacji i kierowców na całym świecie. Dzięki tym zegarkom wyróżniasz się jako koneser najnowocześniejszej inżynierii precyzyjnej.
Oryginalny design od szkieletu poprzez chronograf, jednowskazówkowiec po zacięcie klasyczne wpasowywują się w różne gusta posiadaczy czasomierzy.
AQM Diver
AQM jest wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne dla zegarka przeznaczonego dla nurków.
Obudowa ze stali matowej wytrzymuje ciśnienie wody do 800 metrów, natomiast w celach bezpieczeństwa certyfikowany jest na 500 metrów.
Szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną i ceramiczny bezel oraz pasek mocowany na śrubach czynią go znakomitym zegarkiem dla nurków.
Lady Passion
Passion uosabia kobiecy wdzięk i elegancję, w której tarcza z delikatnej masy perłowej otoczona jest lunetą pokrytą topazem.
Ten drogocenny kamień, symbolizuje piękno, czemu nie można się dziwić, a osadzony na zegarku błyszczy w czterech różnych barwach.
To idealne połączenie klasycznych elementów designu i innowacyjnej technologii zegarków Schaumburg Watch.

GDZIE KUPIĆ?

Zobacz listę sklepów gdzie możesz zakupić zegarki marki Schaumburg Watch.